"vyrábame sedačky NA MIERU
látkové, kožené aj LUXUSNÉ"

Kvalitné sedacie súpravy na mieru Milénium Šípoš

Pohodlná a kvalitná sedacia súprava je dnes bežnou výbavou každej obývacej izby. Či už je vaša obývačka zariadená v modernom alebo v klasickom štýle, z našej širokej ponuky si určite vyberiete takú sedačku, ktorá k vám i k vašej izbe či kancelárií dokonale pristane.

Hammer

Hammer

Master

Master

Infinity

Infinity

Bond

Bond

Comfort

Comfort

Sun

Sun

Glamoure

Glamoure

Fun-rotic

Fun-rotic

Ministri

Ministri

Easy

Easy

Aldo

Aldo

Siesta

Siesta

Zora

Zora

Best

Best

Hlavné poslanie spoločnosti MILÉNIUM Šípoš je spríjemňovať každodenný život mnohým ľuďom prostredníctvom naších výrobkov - sedacích súprav, ktoré musia byť kvalitné, praktické, ale aj krásne, ale hlavne musia obstáť v bežnom každodennom živote.

Pozrite si naše prezentačné video...

Sedačky ihneď k odberu

V predajniach MILÉNIUM Šípoš v Bratislave, Trnave a v Prahe sú vystavené sedacie súpravy ihneď k dispozícii. Rohové sedačky, sedačky v tvare U, rovné sedačky aj samostatné kreslá. Pre každý vystavený kus nábytku uvádzame zvýhodnenú cenu po zľave.

Naše sedacie súpravy slúžia už tisícom spokojných zákazníkov nielen na Slovensku, ale aj v susedných krajinách a Veľkej Británii. V rámci služieb naším zákazníkom tak zabezpečujeme nielen rozvoz po celej SR, ale tovar vynesieme až do bytu a vykonáme odbornú montáž.

Stiahnite si náš nový katalóg sedačiek Milénium 2016

Kontaktný formulár

Pokiaľ máte záujem o ďalšie informácie, vyplňte prosím nasledovný formulár a my Vás budeme kontaktovať v najkratšej možnej dobe.

Meno:
Mesto
Telefón:
E-mail:
Správa: