"vyrábame sedačky NA MIERU
látkové, kožené aj LUXUSNÉ"

Aktuálne platí zľava 30% na vystavené sedačky a 25% na nové objednávky.
Príďte si vybrať sedačku do našich predajní v Bratislave, v Trnave a v Prahe.

Kvalitné sedacie súpravy na mieru Milénium Šípoš

Pohodlná a kvalitná sedacia súprava je dnes bežnou výbavou každej obývacej izby. Či už je vaša obývačka zariadená v modernom alebo v klasickom štýle, z našej širokej ponuky si určite vyberiete takú sedačku, ktorá k vám i k vašej izbe či kancelárií dokonale pristane.

Hlavné poslanie spoločnosti MILÉNIUM Šípoš je spríjemňovať každodenný život mnohým ľuďom prostredníctvom naších výrobkov - sedacích súprav, ktoré musia byť kvalitné, praktické, ale aj krásne, ale hlavne musia obstáť v bežnom každodennom živote.

Sedačky ihneď k odberu

V predajniach MILÉNIUM Šípoš v Bratislave, Trnave a v Prahe sú vystavené sedacie súpravy ihneď k dispozícii. Rohové sedačky, sedačky v tvare U, rovné sedačky aj samostatné kreslá. Pre každý vystavený kus nábytku uvádzame zvýhodnenú cenu po zľave.

1 749,00 €
1 346,00
Ihneď k odberu
2 010,00 €
1 505,00
Ihneď k odberu
2 212,00 €
1 548,00
Ihneď k odberu
2 296,00 €
1 607,00
Ihneď k odberu

Naše sedacie súpravy slúžia už tisícom spokojných zákazníkov nielen na Slovensku, ale aj v susedných krajinách a Veľkej Británii. V rámci služieb naším zákazníkom tak zabezpečujeme nielen rozvoz po celej SR, ale tovar vynesieme až do bytu a vykonáme odbornú montáž.

Pozrite si naše prezentačné video...

Stiahnite si katalóg sedačiek Milénium 2018

Kontaktný formulár

Pokiaľ máte záujem o ďalšie informácie, vyplňte prosím nasledovný formulár a my Vás budeme kontaktovať v najkratšej možnej dobe.