"vyrábame sedačky NA MIERU
látkové, kožené aj LUXUSNÉ"

Sedačka Ministri

Jednoduchý dizajn, kvalitná konštrukcia a prvotriedny materiál, to sú základné črty sedačky Ministri. Sedacia súprava Ministri predstavuje spojenie skutočného komfortu a štýlu.

Sedací souprava INFINITY

Rozkladacia sedačka a relaxačné kreslo Ministri

Podľa vašich požiadaviek rozmery radi upravíme tak, aby súprava dokonale vynikala v každej miestnosti. Navyše si môžete vybrať zo širokej palety farebných vyhotovení a vzorov a urobiť tak aj z nábytku jedinečný kúsok do vašej obývačky.

Sedačka disponuje opierkou hlavy a rúk, ktoré zabezpečujú zvýšenú mieru komfortu. Pri vytváraní sedačky Ministri sme mysleli aj na jej praktické využitie. Prekvapila vás nečakaná návšteva? Sedačka Ministri sa jednoducho a rýchlo sa zmení na posteľ, ktorá poskytuje plnohodnotný spánok pre vás alebo vašich hostí. 

 

 

K sedacej súprave ponúkame aj pohodlné relaxačné kreslo, ktoré je zárukou mimoriadneho komfortu. Vďaka jedinečnej konštrukcii a možnosti rozloženia sa kreslo jednoducho prispôsobí tvaru tela a vy si tak môžete užiť dokonalý relax. Sedaciu súpravu Ministri si vďaka ponúkanému pohodliu zamilujete na prvé posedenie.